Bezpieczny zakup samochodu

AUTO BROKER

Pomagamy wybrać pojazd, analizujemy rynek i negocjujemy ceny, sprawdzamy stan techniczny, załatwiamy formalności, dostarczamy auto pod dom. Zostaw sprawę profesjonalistom, dzięki nam będziesz pewny, iż auto, które zamierzasz kupić jest bezwypadkowe, z oryginalnym przebiegiem i w dobrym stanie technicznym. Oszczędź swój czas i pieniądze. Nie pozwolimy Cię oszukać. Pracujemy w imieniu i na rzecz naszego Klienta. Nie importujemy rozbitków zza granicy, oferujemy tylko pewne auta krajowe. Pomagamy w sprzedaży dotychczas użytkowanego pojazdu.

OSOBISTY OPIEKUN TWOJEGO SAMOCHODU

AUTO CONCIERGE

Kompleksowo zajmiemy się Twoim pojazdem, wszystkie usługi w jednym miejscu. Za Ciebie będziemy pamiętać o terminie przeglądu technicznego, wymiany oleju i innych czynności serwisowych. Umówimy wizytę w serwisie i zabierzemy auto na wymianę opon lub myjnię. Zostawiłeś auto u znajomego bo piątkowy wieczór skończył się jak zwykle? To już nie problem, zadzwoń do nas, a bezpiecznie odstawimy je pod dom. Korzystaj z życia zamiast marnować czas w serwisach – my zadbamy, aby Twoje auto było sprawne i bezpieczne.

pROFESJONALNE DORADZTWO

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Zdobyta wiedza i znajomość rynku są naszym największym atutem.

RZETELNA OBSŁUGA

Nie damy Cię oszukać. Przyświeca nam idea bezpiecznego zakupu i spokojnej eksploatacji samochodu.

Indywidualne podejście

Każda oferta jest spersonalizowana. Zdajemy sobie sprawę, że każdy ma inne potrzeby i każdy samochód jest inny.

DOOR TO DOOR

Oferta usług dodatkowych

$

Sprawdzenie auta przed zakupem

$

Rejestracja pojazdów

$

Kompleksowe mycie pojazdu

$

Przyciemnianie szyb

$

Wymiana opon

$

Regeneracja piór wycieraczek

$

Malowanie felg

$

Modyfikacja mocy silnika (chip tuning)

$

Szkolenia

Szczegółowo kontolujemy każde auto

Przejrzysty proces zakupowy

Dlaczego warto z nami współpracować?

Wyprzedzając oczekiwania Klientów wyszukujemy wymarzone auta. Auto Broker to nowoczesny i lepszy od tradycyjnego sposób na zakup nowego lub używanego samochodu. Dzięki temu, iż nie jesteśmy związani z żadną konkretną marką, nie musimy sprzedawać tego, czego akurat oczekuje od nas dealer. Współpracujemy ze wszystkimi znanymi producentami samochodów, dzięki temu jesteśmy elastyczni, a nasza oferta konkurencyjna. Pomożemy wybrać auto z Polski, które będzie bezwypadkowe i na bieżąco serwisowane. Profesjonalne doradztwo. Rzetelna obsługa. Począwszy od sprawdzenia pełnej dokumentacji pojazdu, jego faktycznego stanu technicznego, zapewniając finansowanie, ubezpieczenie i pomoc w rejestracji, dostarczymy auto pod dom. Skorzystanie z naszych usług pozwoli wyeliminować ryzyko Kupującego, gdyż auta są dokładnie weryfikowanie przez sprzedażą. Nie oferujemy rozbitków. Mercedes, Renault, BMW, Toyota, Audi, Peugeot, Citroen, Skoda, Opel, Volkswagen, Kia, Hyundai, Jeep, Infiniti, Porsche, Jaguar, Land Rover, Lexus, McLaren, Ferrari, Seat, Ford, Mazda, Honda – współpracujemy z największymi producentami samochodów na świecie. 

Mercedes-Benz Klasa A

Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis.

Więcej

Sprzedaż samochodów i akcesoriów

$

Bezwypadkowe auta

$

Pełna historia ASO

$

Polski salon

$

Najlepsze ceny

W sprzedaży posiadamy auta dostępne od ręki. W ofercie posiadamy również akcesoria.

Nowy? Używany?

Zainteresowała Cię nasza oferta? 

Jeśli szukasz nowego samochodu w najlepszej cenie lub sprawdzonego używanego to jest ona właśnie dla Ciebie. Dzięki nam cały proces zakupu samochodu będzie łatwiejszy niż myślisz. Wszelkie czynności zostaną wykonane za Ciebie, znalezienie, sprawdzenie, weryfikacja stanu pojazdu, dostawa – pełna informacja na każdym etapie procesu zakupowego. Możemy na stałe zaopiekować się Twoim samochodem przypominając Ci o terminach przeglądów technicznych, konieczności dokonania niezbędnych serwisów eksploatacyjnych.

01

POmagamy wybrać pojazd.

Daj nam poznać swoje potrzeby. Jaki segment samochodu? Benzyna czy diesel? Po krótkiej analizie zaczniemy szukać auta zgodnego z Twoimi preferencjami.

02

Analizujemy rynek i negocjujemy ceny.

Znając Twoje oczekiwania , będziemy w stanie zaoferować samochody w pełni dopasowane do Twoich potrzeb. Po akceptacji oferty przyjdzie czas na dokładną weryfikacji pojazdu.

03

Sprawdzamy stan techniczny.

Mając już wybrany konkretny samochód zostaje potwierdzić jego dobry stan techniczny ze stanem opisanym przez Sprzedającego. W tym celu udamy się w miejsce gdzie znajduje się pojazd i dokonamy jego szczegółowego sprawdzenia.

04

Załatwiamy formalności.

Auto zweryfikowane pomyślnie. Bez potrzeby wychodzenia z domu w całym procesie zakupowym pozostaje już tylko ustalić szczegóły transakcji jak termin i miejsce dostawy, sposób finansowania i inne. Pozostaje to w Twojej gestii. 

05

Dostarczamy pod dom.

Na Twoje życzenie dostarczymy Ci auto we wskazane miejsce. Służmy pomocą w każdym aspekcie i na każdym etapie transakcji.