Auto Broker

Kto to jest?

Pomyśl o Auto Brokerze jak o instytucji, która za Ciebie dokona analizy rynku aut nowych lub używanych pod kątem Twoich aktualnych potrzeb. Pomyśl o Auto Brokerze jak o osobie, która w sposób fachowy i rzetelny w Twoim imieniu przeprowadzi negocjacje cenowe przy zakupie auta. Auto Broker na Twoją prośbę może dokonać fachowej analizy pojazdu używanego, będącego przedmiotem Twoich zainteresowań – abyś był pewny, iż auto, które zamierzasz kupić nie jest trefnym egzemplarzem lub kolejnym rozbitkiem. Czy to samochód nowy czy używany, profesjonalista często jest w stanie wynegocjować dużo lepsze ceny zakupu, co daje bezpośrednią korzyść osobie nabywającej pojazd.

Auto Broker

Jak to działa?

Auto Broker pracuje zarówno na rynku aut nowych jak i używanych. Na samochodach już wybranych przez Klienta, tj. w przypadku kiedy otrzymaliśmy ofertę na zakup samochodu z konkretną ceną – po zgłoszeniu się do Auto Brokera możemy liczyć, iż w naszym imieniu dokona sprawdzenia samochodu oraz przeprowadzi negocjacje cenowe, zdarza się, iż wynikiem takich działań jest obniżenie ceny auta nawet o kilka tysięcy złotych lub wręcz odradzenie zakupu danego egzemplarza. W przypadku, kiedy nie mamy jeszcze wybranego modelu, po rozmowie z Auto Brokerem i przedstawieniu mu naszych oczekiwań względem samochodu – zostaną nam przedstawione oferty zakupu konkretnych modeli. Nie jesteśmy związani z żadnym konkretnym producentem samochodów, nie musimy oferować akurat tego, czego oczekuje od nas dealer. Dzięki takiemu podejściu możemy być pewni, iż przedstawiona oferta na pewno będzie atrakcyjna i spełni oczekiwania Klienta.

Auto Broker

Czy dużo zapłacę za jego usługi?

Wynagrodzenie Auto Brokera bardzo często pokrywane jest z wynegocjowanej dla Klienta kwoty. W przypadku, kiedy przedstawisz ofertę zakupu samochodu na kwotę 100 000 PLN, a finalna cena zakupu wyniesie 90 000 PLN – wynagrodzenie Brokera to np. 5 000 PLN, pozostałe 5 000 PLN to Twoja oszczędność, więc nie potrzebujesz dodatkowych środków na usługę brokerską. W przypadku zakupu auta zaproponowanego przez Auto Brokera zapłacisz prowizję, niemniej jednak biorąc pod uwagę różnicę między ceną z oferty sprzedającego, a wynegocjowaną ceną zakupu, prowizja będzie miała małe znaczenie w stosunku do poczynionych w ten sposób oszczędności.

Auto Broker

Czy Warto skorzystać?

Jeśli zamierzasz kupić samochód nowy lub używany warto zwrócić się do profesjonalnej firmy brokerskiej. Oszczędzając swój czas i nic nie tracąc możesz jedynie zyskać, gdyż w przypadku efektywnych negocjacji korzyść jest obustronna. W przypadku aut używanych eliminujemy ryzyko kupna trefnego egzemplarza. Oferty samochodów od naszego Auto Brokera to bardzo korzystne cenowo, zadbane lub całkiem nowe samochody. Zawsze z krajowej sieci dealerskiej, na bieżąco serwisowane, z pewną, bezwypadkową historią.