Auto Concierge

Kto to jest?

Pomyśl o Auto Concierge jako o instytucji, która przejmie za Ciebie obowiązki wynikające z użytkowania samochodu. Będzie pamiętać o terminie przeglądu technicznego, umówi wizytę w serwisie i zabierze samochód na planową wymianę oleju czy serwis klimatyzacji. Na Twoje życzenie odbierze go na sezonową wymianę opon i bezpiecznie odstawi w żądane miejsce. Auto Concierge to osoba, która za Ciebie umyje samochód, za Ciebie znajdzie odpowiedni serwis czy usługodawcę i zabierze auto na wykonanie usługi, za Ciebie poszuka najlepszej oferty ubezpieczenia Twojego samochodu. Auto Concierge o każdy samochód dba, jakby był jego własnością.  

Auto Concierge

Jak to działa?

Auto Concierge pod swoje skrzydła może wziąć zarówno floty jak i samochody osób prywatnych. W przypadku stałej opieki kiedy przyjdzie czas przeglądu technicznego umówimy wizytę na Stacji Kontroli Pojazdów, odbierzemy samochód, wykonamy przegląd i odstawimy pod dom. Będziemy pamiętać o corocznym serwisie olejowym i na czas o nim przypomnimy, umówimy wizytę w serwisie, odbierzemy auto, po wszystkim bezpiecznie zwrócimy. Właściciel w całym procesie jest zaangażowany tylko w przekazanie i zdanie samochodu. W przypadku, kiedy samochody nie są objęte naszą opieką po zasygnalizowaniu potrzeby wykonania danej czynności (np. umycie auta, serwis klimatyzacji, relokacja, przyciemnienie szyb) realizujemy również zlecenia na żądanie. Pomyśl jakiej usługi motoryzacyjnej potrzebujesz, nie odrywaj się od swoich obowiązków – Auto Concierge zrobi wszystko za Ciebie. 

Auto Concierge

Czy dużo zapłacę za jego usługi?

Biorąc pod uwagę ile czasu musiałbyś poświęcić na znalezienie konkurencyjnego dostawcy i umówienie wizyty, dojazd na miejsce, oczekiwanie na wykonanie, ewentualny transport zastępczy lub kolejna osoba zaangażowana w cały proces usługa Auto Concierge nie jest droga. Auto Concierge pozwoli zaoszczędzić Ci czas, który możesz spożytkować inaczej niż siedząc w poczekalni lub tkwiąc w korkach jadąc do warsztatu.

Auto Concierge

Czy Warto skorzystać?

Oszczędź swój czas i nie trać życia i nerwów na umawianiu wizyt i oczekiwanie w serwisach. Bądź pewien, że usługa została wykonana zgodnie ze sztuką. Nie daj się naciągnąć na niepotrzebne koszty. Zajmij się swoją pracą lub hobby – nam zostaw obsługę swojego samochodu. W ten sposób unikniesz np. kar za brak przeglądu technicznego, gdyż Concierge zawsze na czas przypomni Ci o terminie. Zapomnij o obowiązkach wynikających z użytkowania samochodu, ciesz się jazdą. W wyniku naszych starań, nawiązaliśmy korzystną współpracę z odpowiednimi podmiotami realizującymi czynności obsługowe, dzięki temu możesz być pewny, iż Twoje auto pozostaje w dobrych rękach, a ceny usług są konkurencyjne.