Avas – Auto Broker

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Po co mi Auto Broker skoro sam mogę iść do salonu po nowe auto?

Kiedyś też pracowaliśmy w salonie. Wiemy jak sieci dealerskie robią pieniądze, wiemy jak ochronić Cię przed przepłaceniem, znamy rynek aut nowych i używanych,  wiemy jak uchronić Cię przed pułapkami w całym procesie zakupowym.

Chcę, żebyście znaleźli mi mój wymarzony samochód. Czy muszę płacić za podpisanie umowy z Auto Brokerem?

Nie. W przeciwieństwie do niektórych firm brokerskich nie pobieramy żadnej kaucji przy podpisaniu umowy. Za usługę zapłacisz dopiero w momencie, kiedy zdecydujesz się na zakup zaproponowanego przez Auto Brokera egzemplarza.

Skąd mam pewność, że Wasza oferta będzie lepsza od tej, którą mógłbym dostać sam?

Zakup i sprzedaż samochodów to nasza profesja, robimy to codziennie, jesteśmy skuteczni w swoich działaniach. Wiemy, jak skutecznie negocjować, znamy specyfikę tej branży.

Przecież doradca klienta w salonie doradzi mi w sprawie najlepszej oferty, po co Wasz udział?

Dealerzy samochodowi to eksperci w sprawianiu wrażenia, że dostajesz wszystko, co najlepsze. My nie jesteśmy związani z żadną konkretną marką,  dobieramy auto do realnych potrzeb Klienta, nie aktualnych planów sprzedażowych.

Czy mogę kupić auto bez wychodzenia z domu?

Tak. Wyślemy Ci ofertę. Po jej akceptacji dostarczymy auto pod Twój dom. W przypadku niezgodności stanu pojazdu z ustaleniami możesz odstąpić od zakupu.

A jeśli nie macie od ręki takiego samochodu jak chcę?

Zawsze mamy u siebie kilka aut dostępnych od ręki. Jeśli żadne z nich nie spełnia Twoich potrzeb zapewniamy usługę znalezienia wymarzonego samochodu przez naszego Auto Brokera. Na pewno w niedługim czasie znajdzie dobry, krajowy samochód, który spełni Twoje oczekiwania.

Czy opieka Auto Concierge jest możliwa tylko dla samochodów firmowych?

Niezależnie czy masz 1 prywatny czy 50 firmowych samochodów Auto Concierge jest do Twojej dyspozycji.

Dla kogo jest Auto Concierge?

Posiadanie auta to również wiele obowiązków. Na wszystko potrzebny jest też czas.  Nie do końca się znasz? Nie wiesz czy mechanik Cię nie naciąga? Nie  do końca wiesz co należy zrobić w danej sytuacji? Po prostu nie masz czasu lub zwyczajnie Ci się nie chce jechać na myjnie czy serwis opon?  Zostaw obowiązki nam, Ty ciesz się jazdą.

Czy od razu muszę podpisywać umowę o opiekę Auto Concierge

Nie, realizujemy również zlecenia jednorazowe. Jednak tylko podpisanie umowy sprawi, że to na nas przerzucisz wszelkie kary i obowiązki jak pamiętanie o ustawowych terminach czy przypomnienia o niezbędnych do wykonania serwisach.

Moje auto było pod opieką Auto Concierge, a jednak dostałem karę za przerwę w ubezpieczeniu OC, co teraz?

Prawdopodobieństwo otrzymania jakiejkolwiek kary administracyjnej przy naszej opiece graniczy z cudem, gwarantujemy, iż zawsze na czas przypomnimy o wymaganych terminach i wykonamy niezbędne czynności. W przypadku otrzymania kary pokryjemy ją w 100%.

Jaką mam gwarancję, że podczas przestawiania auta na wykonie usługi nie zostanie zniszczone?

Twój samochód odbierze zawsze kierowca z minimum 10 letnim doświadczeniem. Nie powierzamy aut naszych Klientów podwykonawcom. Czasem jednak nawet najbardziej doświadczony kierowca nie ma wpływu na innych uczestników ruchu i niektóre sytuacje losowe, które zdarzają się na drodze. W takim wypadku posiadamy pełne ubezpieczenie OC – w całości zrekompensujemy ewentualną szkodę.

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie? Skontaktuj się z nami. Na pewno udzielimy odpowiedzi.