Avas – auto broker

Kim jesteśmy, co nas wyróżnia, dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Pomysł na Avas zrodził się z pasji do motoryzacji. Firmę tworzą osoby z dziesięcioletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Zdobyta wiedza i znajomość rynku są naszym głównym atutem. Przyświeca nam idea bezpiecznego i spokojnego zakupu samochodu. Oferujemy pojazdy, którymi sami chcielibyśmy jeździć. Zawsze ze sportowym zacięciem i w avasowym standardzie.

Wyprzedzając oczekiwania Klientów wyszukujemy wymarzone auta. Auto Broker to nowoczesny i lepszy od tradycyjnego sposób na zakup nowego lub używanego samochodu. Pomożemy wybrać auto z Polski, które będzie bezwypadkowe i na bieżąco serwisowane. Profesjonalne doradztwo. Rzetelna obsługa. W obecnych realiach i przy znacznym napływie rozbitków z zagranicy, zakup samochodu to bardziej złożona i stresująca czynność niż może się wydawać. Począwszy od sprawdzenia pełnej dokumentacji pojazdu, jego faktycznego stanu technicznego, zapewniając finansowanie, ubezpieczenie i pomoc w rejestracji, dostarczymy auto pod dom.

Posiadamy auta we własnej ofercie dostępne od ręki. Na nowy pojazd pomożemy uzyskać niższą cenę. W przypadku pojazdu używanego, zapewnimy samochód w avasowym standardzie. Dobra cena, sprawdzony samochód, kompleksowa obsługa – bezpieczny zakup.

Oprócz sprzedaży samochodów świadczymy również szereg usług motoryzacyjnych. Wszystkie wykonywane są w systemie door-to-door. Dojeżdżamy do Klienta celem odbioru samochodu, zwracamy bezpiecznie po wykonaniu zleconej usługi. Oszczędność czasu, bardzo wysoki standard wykonania, staranność i dbałość o szczegóły – to cechy które charakteryzują usługi wykonywane przez naszą firmę.

Celem poprawy bezpieczeństwa na polskich drogach nie zajmujemy się sprzedażą aut importowanych oraz aut powypadkowych, kładziemy szczególny nacisk aby pojazdy poruszające się po naszych drogach były w bardzo dobrym stanie technicznym. Ponadto wykonujemy szkolenia mające na celu poprawę bezpieczeństwa, a także zwiększające świadomość kierowców i uczestników ruchu drogowego.

Nasze wartości

Profesjonalizm i rzetelność

 

$

Pełna historia ASO

$

Indywidualne podejście do klienta.

$

Najlepsze ceny

$

Bezwypadkowe auta