Układ graficzny Budowa, Remonty, Wykończenia

Układ graficzny Budowa, Remonty, Wykończenia, sprawdzi się dla firm budowlano-usługowych, które w swojej ofercie posiadają nie tylko typowe budowy mieszkań, ale również zajmują się wykończeniami i remontami. Na stronie głównej w łatwy sposób można zaprezentować świadczone przez firmę usługi, poinformować o ważnych wartościach oraz wskazać podstawowy schemat realizacji danego projektu. U samej góry strony, już na pierwszym planie pojawiają się informacje o kontakcie, przez co Klient nie musi przechodzić do żadnej inne podstrony, aby umówić się na wycenę, czy zlecić wykonanie projektu. Utrzymanie głównie jasnej kolorystyki układu daje wrażenie przestrzeni i czytelności, a żółty akcent wyrazistości. W układzie graficznym wykorzystano zdjęcia z płatnego banku zdjęć Billionphotos oraz zdjęcia z bezpłatnego banku zdjęć Unsplash.com udostępnione na licencji CC0.

Żeby nabyć pełne prawa do zdjęć komercyjnych z banku zdjęć Billionphotos.com konieczne jest wykupienie subskrypcji w ww. banku zdjęć. Kupując Układ graficzny Budowa, Remonty, Wykończenia otrzymujesz paczkę plików, które zawierają plik json z układem graficznym, warunki licencji zdjęć oraz instrukcję importu krok po kroku.

Wszystkie nasze układy graficzne są responsywne i dostosowane do urządzeń mobilnych.

Jesteś zainteresowany zakupem układu graficznego, albo potrzebujesz dodatkowych layoutów, aby rozbudować swoją stronę? Skontaktuj się z nami: cq.canaq@gmail.com

Zleć wykonanie strony internetowej

lub wróć do układów graficznych w portfolio.