Układ graficzny budowniczy architekci

Układ graficzny budowniczy architekci, to layout, stworzony z myślą o firmie typowo budowlanej, która kładzie nacisk na świadczone usługi, schemat wykonywanych prac, oraz wykorzystywane w budownictwie technologie i zaprezentowanie swojego portfolio już na stronie głównej. Układ graficzny sprawdzi się także dla firm, które pragną przedstawić swoje usługi i pokazać efekty swojej pracy. Jasna kolorystyka z żółtym i miętowym akcentem dodaje stronie wyrazistości, lekkości i przejrzystości, a cały układ jest w odbiorze minimalistyczny i każdy Klient z łatwością znajdzie interesujące go informacje. W układzie graficznym wykorzystano zdjęcia z płatnego banku zdjęć Billionphotos oraz zdjęcia z bezpłatnego banku zdjęć Unsplash.com udostępnione na licencji CC0.

Żeby nabyć pełne prawa do zdjęć komercyjnych z banku zdjęć Billionphotos.com konieczne jest wykupienie subskrypcji w ww. banku zdjęć. Kupując Układ graficzny budowniczy architekci otrzymujesz paczkę plików, które zawierają plik json z układem graficznym, warunki licencji zdjęć oraz instrukcję importu krok po kroku.

Wszystkie nasze układy graficzne są responsywne i dostosowane do urządzeń mobilnych. Możesz je dowolnie modyfikować i zmieniać, usuwać istniejące moduły, bądź dodawać nowe.

Jesteś zainteresowany zakupem układu graficznego, albo potrzebujesz dodatkowych layoutów, aby rozbudować swoją stronę? Skontaktuj się z nami: cq.canaq@gmail.com

Zleć wykonanie strony internetowej

lub wróć do układów graficznych w portfolio.